Disc frână spate Gas-Gas EC F REPLICA CERVANTES 450 (an 2013)
Îmbunătățește performanța motocicletei tale cu discurile de frână de calitate superioară. Acest disc de frână cu montare dreaptă are un diametru exterior de 220 mm și un diametru interior de 108 mm, asigurând un sistem de frânare eficient.
Specificații tehnice:
- Grosime: 3,5 mm
- Număr găuri de prindere: 6
- Diametrul găurilor de prindere: 6,5 mm
Beneficii:
Acest disc oferă durabilitate extinsă și o protecție excelentă în condiții de utilizare intensă. Vei simți o îmbunătățire semnificativă a performanței sistemului de frânare.
Instalare simplă:
Instalarea se realizează rapid, fără a necesita un manual complicat. Disc frână se montează cu ușurință, oferind o experiență optimă de utilizare.
De ce să alegi acest produs?
Nu lăsa frânarea la voia întâmplării! Alege acum discurile de frână Gas-Gas EC F REPLICA CERVANTES 450 și beneficiază de performanță și siguranță superioară în fiecare călătorie.